Etiket arşivi: Bağlama Derneği

Nihader Kahvaltı Programı

NİHADER Niğde İli Hacıabdullahlılar Şehit Muaallim Ethem Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Resul Temur, Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen,

Uluören Dernek Başkanı Recep Erkol, Bağlama Dernek Başkanı Avşar Ethem, Asmasız Dernek Başkanı Ergin Çelik, Ulukışla Dernek Başkanı Raşit Kart, Kayırlı Dernek Başkanı Mustafa Topaç, Pınarcık Dernek Başkanı Nurettin Özcan’ın davetli olduğu, Esenler kemer spor tesislerindeki kahvaltılı toplantıya davetli dernek başkanları ve dernek yönetim kurulu kurulu üyeleri katıldı. Gnl.Başkan Resul Temur açılış konuşması yaparak davetlilere hoş geldiniz dedi.

Daha sonra Başkan yardımcısı İdris Ertufan’da bir konuşma yaparak katılımcıları selamladı. NİHADER Onursal Başkanı Esenler Belediye Başkan Adayımız Erol URHAN’ toplantıda söz aldı. Coşkulu ve duygu dolu bir konuşma yaparak Esenler’de yaşayan tüm vatandaşlarımızı ötekileştirmeksizin ailemizin birer ferdi gibi görüp hizmet edeceğiz “Öyelebir kazancağızki kimse kaybetmeyecek” dua ve desteklerinizle “Rekor Oyla seçileceğiz inşaallah” diyerek hemşehrilerinden destek istedi. Katılan tüm dernek başkanları ve dernek yönetim kurulu üyeleri yaptıkları duygulu konuşmalarla Esenler Belediye Başkan Adayımız Erol URHAN Beye destek sözü verdiler.