Etiket arşivi: Tuğrul Yalçınkaya

Esenler Dörtyol ”Muhteşem Esenler” Mitingimizden

İstanbul Belediye Başkan Adayı Selman Esmerer, Esenler Belediye Başkan Adayı Erol Urhan, Saadet Partisi Esenler ilçe başkanı Tuğrul Yalçınkaya, Esenler ilçe yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi Esenler Belediye Meclis üyesi adayları, Mahalle teşkilatları, kadın kolları, gençlik kolları, sivil toplum kuruluşları, Nihader Yönetim kurulu üyeleri ve tüm Esenlerlilerin  teveccüh gösterdiği Muhteşem Esenler Mitingimizden kareler.

 

Esenler Rumeliler Derneği Ziyaretimiz

Esenler Belediye Başkan Adayımız Erol Urhan, İlçe Başkanı ve İlçe Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte.Esenler Rumeliler Derneği Esenler Şubesi Dernek Başkanı Fettah Dindar ve Yönetimini ziyaret ettik.Samimi bir ortamda geçen programda Belediye Meclis Üyelerimiz Fevzi Başoğlu, Esenler İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyemiz Tuğrul Yalçınkaya bey ile sorunları dinledik.

Dünya Engelliler Günü

engellilergünü
Dünya Engelliler Günü Münasebeti İle İlçemizde Bulunan Engelli Dernek Başkanları ve Üyelerine Yemekli Bir Toplantı Düzenledik.
Toplantımıza,İşitme Engelliler Derneği ,Görme Engelliler Derneği, Zihinsel Engelliler Derneği ve Fiziksel Engelliler Dernek Başkanları Ve Üyeleri İştirak Ettiler. Ayrıca Esenler Dernekler Federasyon Başkanı Katıldılar.
Açılış konuşmasını İlçe Başkanımız Sayın Tuğrul Yalçınkaya Yaptı. Başkanımızın Yanı sıra Esenler Belediye Başkan Adayımız Sayın Erol Urhan Beyde günün anlam ve öneminden bahsetti.

 

Baş Müşahit Eğitim Seminerimizden

skm

Saadet Partisi Esenler Eğitim Komisyonunun düzenlediği ”Baş Müşahit Eğitim” Seminerine ESAM Genel Başkanı Sayın Abdülbaki Öztürk konuşmacı olarak geldiler.Esenler Belediye Başkan Adayımız Sayın Erol Urhan, İlçe Başkanımız Sayın Tuğrul Yalçınkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Müşahitlerin katılımları ile programı gerçekleştirdik.