Esenler Saadet, Adaylarını Tanıttı.

Esenler Saadet Partisi İlçe Başkanlığı, Esenler Belediye Meclis Üyesi adaylarını Hakkı Başar Spor Kompleksi’nde düzenlenen aday tanıtım programında açıkladı.

Saadet Partisi Adaylarını Açıkladı

Esenler Saadet Partisi İlçe Başkanlığı, Esenler Belediye Meclis Üyesi adaylarını Hakkı Başar Spor Kompleksi’nde düzenlenen aday tanıtım programında açıkladı.
Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Belediye Meclis Üyesi Adaylarının tanıtım programına SP Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, İl Başkanı Selman Esmerer, İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, Belediye Başkan Adayı Erol Urhan, Bahçelievler, Güngören, Başakşehir, Fatih, Çatalca Belediye Başkan Adaylarının yanı sıra Muhtarlar, ESDEF Başkanı Süleyman Kahveci, Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Şükrü Şahin, STK Başkanları, yerel basın ve çok sayıda partili katıldı.

Saadet Partisi Adaylarını Tanıttı

SP Esenler Belediye Meclis Üyesi Adaylarını Hakkı başar spor kompleksinde dün akşam açıkladı.

SP Esenler Belediye Meclis Üyesi Adaylarını Açıkladı

SP Esenler Belediye Meclis Üyesi Adaylarını Hakkı başar spor kompleksinde dün akşam açıkladı.

SP Esenler İlçe teşkilatının düzenlediği Belediye Meclis Üyesi Adaylarının tanıtım programına SP Genel Başkanı Prof Mustafa Kamalak, İl Başkanı Selman Esmerer, İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, Belediye Başkan Adayı Erol Urhan, Bahçelievler, Güngören, Başakşehir, Fatih, Çatalca Belediye Başkan Adaylarının yanı sıra Muhtarlar, ESDEF Başkanı Süleyman Kahveci, Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Şükrü Şahin, STK Başkanları, yerel basın ve çok sayıda partili katıldı.

Haberin Devamı İçin Tıklayın

Saadet Esenler Adaylarını Tanıttı

SP Esenler ilçe teşkilatının düzenlediği “ Belediye Başkan Adayı ve Meclis Üyesi Adaylarının tanıtım programı” nı Hakkı Başar Spor Kompleksinde gerçekleştirdi…

Haberin Devamı İçin Tıklayın

İbadet Aşkıyla Çalışmalıyız

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı Esenler Belediye Başkan Adayını düzenlediği muhteşem geceyle kamuoyuna tanıttı.

Urhan: Engellilik Tüm Toplumu İlgilendiriyor

Saadet Partisi Esenler Belediye Başkanı Adayı Erol Urhan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle ilgili bir basın açıklamasında bulundu.

Erol Urhan’dan Basın Açıklaması

Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı Erol Urhan’dan Muharrem Ayı ve seçim çalışmalarında karşılaştıkları zorluklarla ilgili basın açıklaması.

URHAN ”Reklama, israfa bulandılar ve borç bataklarına battılar”

Saadet Partisi Esenler Gençlik Kollarının Dörtyol Cumhuriyet Meydanında Geleneksel Aşure Programında konuşan  Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı Erol Urhan “Reklama, israfa bulandılar ve borç bataklarına battılar” Dedi.

Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu aşure programına Belediye Başkan Adayı Erol Urhan, İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, Eski Belediye Başkan Adayı İbrahim Bitiş, Belediye Meclis Üyesi Fevzi Başoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Asker, Anadolu Gençlik Derneği Esenler Şube Başkanı Yusuf Karagöz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları Erzurum Dernek Başkanı Ömer Savaş ve çok sayıda partili vatandaş katıldı.

Devamı İçin Tıklayınız

Saadet Partisi’nden 30 Bin Aşure!

Saadet Partisi Esenler İlçe Teşkilatı her yıl geleneksel olarak düzenlediği aşure dağıtım programına bir yenisini daha ekledi.Öğle saatlerinde Turgut Reis mahallesinde ikinde vaktinde de Dörtyol meydanında toplam 30 Bin kişilik aşure dağıtıldı.Aşure dağıtımına Esenlerlilerin ilgisi yoğun oldu.

Aşure Programına Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı Erol Urhan,Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, Anadolu Gençlik Derneği Esenler Şube Başkanı Yusuf Karagöz, ESDEF kurucu başkanı Ömer Savaş ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Rant Ve Reklam Değil Hizmet Belediyeciliği

Ancak bizden sonra yönetime gelenler bizlerin yaratmış olduğu hizmet belediyeciliğini arkadaşlarına, akrabalarına ve yandaşlarını destekleme adına rant belediyeciliğine döndürdüler. Reklama, israfa bulandılar ve borç bataklarına battılar.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Belediyeyi Reklam ve Ranttan Kurtaracağız

Göreve gelmeleri halinde yetim hakkını koruyacaklarını ve Esenler Belediyesi’ni reklamdan, israftan ve ranttan kurtaracaklarını belirten SP Belediye Başkan Adayı Erol URHAN 72 Milyon 600 Bin TL borcu bulunan Esenler Belediyesi’ni halka şikayet etti.

Hem Anadolu’ya, hem de İstanbul’a sahip çıkacağız

Saadet Partisi İstanbul’un 39 ilçesindeki adaylarını belirliyor. Geçtiğimiz günlerde 4 ilçedeki adaylar açıklanırken dün Divan Toplantısı’nda 4 ilçenin belediye başkan adayı daha açıklandı. Geri kalan 31 ilçe belediye adayları da önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı öğrenildi. İşte Saadet’in İstanbul adayları; Ender Esiner (Avcılar), Beşir İstemi (Bağcılar), Erol Urhan (Esenler), Lütfi Kibiroğlu (Fatih), Bilal Ay (Gaziosmanpaşa), Bekir Cesur (Kadıköy), Zeynel Keskin (Kağıthane), Kadir tokalı (Silivri), H. İbrahim Arıkan (Sultanbeyli).

Basından